TV NOE

Program od 23. 12. do 3. 1.

úterý 23.12.
00:20Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:03Evangelium
08:10H2Onews
08:20Národní park Šumava - Vltavský luh
08:45Na koberečku (54)
09:05Pro vita mundi (114) - Ing. Alena Drlíková
09:40Starý člověk mezi námi
10:05Noemova pošta (prosinec 2008)
11:45Vánoční povídání: Andělské zvonění
11:55Z pokladů duše
12:00Polední modlitba s Radiem Proglas
12:05Planetshakers (1/2)
13:35Čteme z křesťanských periodik
13:45Barma -  Bezmezná naděje
14:05Thajsko
14:55Pěšák Boží
15:40Misionář pod sopkou
16:10Octava dies (507)
16:35Dobrý pastýř
17:05Národní park Podyjí - povodí Klaperova potoka
17:20Trnavská brána (8)
17:45Shanghai
18:10Dětská televize 2008
18:35Vánoční povídání: Andělské zvonění
18:50Egypt
19:50Zpravodajské Noeviny
20:00Z pokladů duše
20:05Bez hábitu: Chemin Neuf (4)
21:00Evangelium
21:10Elektronická kazatelna
21:40Nepotřebují lítost, potřebují pomoc
22:05Aglomerácie - výhody pre obce
22:20Octava dies (507)
22:50Pro vita mundi (84) - Dr. Stanislav Žák, CSc.
23:30Zpravodajské Noeviny
23:40Otevřely se jim oči - PhLic. Kateřina Lachmanová
středa 24.12.
00:50Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Z pokladů duše
08:15Zpravodajské Noeviny
08:25Ježíš
10:05V posteli (9. díl)
11:00NOEparáda (11. díl)
11:20Řezbář z Guinnessovy knihy rekordů
11:50Vánoční povídání: Andělské zvonění
12:00Z pokladů duše
12:05Statečný kněz
13:00Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem (1.díl)
13:55Zpravodajské Noeviny
14:05Malý princ
15:15O Slunovratu
16:45Z pokladů duše
16:50Mohelnický betlém
17:00V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
17:50Dopis z Indie
18:15Borotinské betlémy
18:35Vánoční povídání: Štědrý večer nastal
19:00Vánoční speciál s Mons. Janem Graubnerem
19:50Malý pastierik
20:15Vánoční koncert Václava Hudečka 2008
21:25Z pokladů duše
21:40Matka Markéta - maminka Dona Bosca
23:00Betlehem
23:10Keď si kamarát
23:20Živý betlém v Horní Lidči
23:50Půlnoční mše svatá  z Baziliky sv. Petra v Římě
čtvrtek 25.12.
01:30Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Z pokladů duše
08:15V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
09:00Vianočná Záhada
09:30Vánoční speciál s Mons. Janem Graubnerem
10:00Mše svatá z Ostravy - Mariánských Hor
10:15Evangelium
11:45Jak kapr poprvé v životě uviděl prskavky
12:00Urbi et Orbi
12:20Z pokladů duše
12:25Malý pastierik
13:00Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem (2.díl)
14:00V posteli (9. díl)
15:00Pávie pierko
16:45Červené čižmičky
17:05Kdo chce kam...
17:30Hradišťan a Czech Virtuosi - Adventní koncert
19:05SLOVENSKÉ BETLÉMY
19:30Druhé čtení
19:55Z pokladů duše
20:00Ježíš
22:05Vánoční duchovní písně z kancionálu Kaple královské
22:35Octava dies (507)
23:05Jesličky svatého Františka
Zpět na výběr dnů
pátek 26.12.
00:00Druhé čtení
00:25Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Z pokladů duše
08:15Arturovo pátrání
09:25SLOVENSKÉ BETLÉMY
09:50Otec Pio
11:25Quo Vadis - Útěk z Iráku
11:45Jak ořechová skořápka plavala na Vánoční ostrov
11:55Z pokladů duše
12:00Angelus Domini
12:05Evangelium
12:15Husiarka a kráľ
13:15Vánoční koncert z Chrámu Panny Marie Pomocnice v Turíně
14:45SLOVENSKÉ BETLÉMY
15:1012 podmínek k dědictví
17:10V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
18:00Vánoční koncert Tomáše Kočka & Orchestru
18:55Jak ořechová skořápka plavala na Vánoční ostrov
19:05ČESKÉ a MORAVSKÉ BETLÉMY
19:30Druhé čtení
19:55H2Onews
20:00Z pokladů duše
20:05Stratený syn
21:00Hubblův dalekohled
22:15Hradišťan a Czech Virtuosi - Adventní koncert
23:45H2Onews
23:55Druhé čtení
sobota 27.12.
00:15Tajemství gregoriánského chorálu
01:15Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10H2Onews
08:20Sněhurka
10:00V posteli (9. díl)
10:55NOEparáda (11. díl)
11:15ČESKÉ a MORAVSKÉ BETLÉMY
11:45Jak sněhulák zatoužil po vzdělání
12:05Dobrý pastýř
12:25Quo Vadis - Útěk z Iráku
13:00Jesličky svatého Františka
14:00Simba, lví král (1/2)
15:00Simba, lví král (2/2)
15:50Vánoční speciál s Mons. Janem Graubnerem
16:35Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem (1.díl)
17:35Eze, Sousse, Palác Dolmabahce
18:05Druhé čtení
18:30Evangelium
18:35Jak sněhulák zatoužil po vzdělání
18:45Hlubinami vesmíru s Ing. Antonínem Rüklem
19:25BETLÉMY EVROPY a ASIE
19:50Zpravodajské Noeviny
20:00Z pokladů duše
20:05Ztracen v oblacích
21:35Tři sestry v klášteře, v kostele, ve škole
22:10Narodil se Kristus Pán
22:40Setkání s bratrem Rogerem (1/2)
23:40Druhé čtení
neděle 28.12.
00:00Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:15Evangelium
08:20BETLÉMY EVROPY a ASIE
08:40Betlehem
08:50Na koberečku (54)
09:05Vánoční speciál s Mons. Janem Graubnerem
09:45Vy, kteří jste zůstali
10:00Mše svatá ze Slovenska
11:15Quo Vadis - Útěk z Iráku
12:00Přímý přenos polední modlitby se Sv. otcem Benediktem XVI.
12:15Zpravodajské Noeviny
12:25Zlatá dychovka
13:05Jedno je málo, deset moc
13:30Eliška Servátková
13:45Dávám nejen o Vánocích
13:55Evangelium
14:05Barma -  Bezmezná naděje
14:20Tři sestry v klášteře, v kostele, ve škole
15:00Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem (2.díl)
16:00V posteli (9. díl)
17:00Pávie pierko
18:40Dopis z Indie
19:05BETLÉMY AMERIKY a AFRIKY
19:25Narodil se Kristus Pán
20:00Z pokladů duše
20:05Octava dies (508)
20:35Život za život
22:05Setkání s bratrem Rogerem (2/2)
22:55Vánoční koncert Tomáše Kočka & Orchestru
23:40Druhé čtení
Zpět na výběr dnů
pondělí 29.12.
00:00Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Quo Vadis - Útěk z Iráku
08:25Krimmler Wasserfälle, Selours Game Reserve, NP Black Canyon
09:00Žena z pohledu Krista - Veronika Barátová
10:40Pro zdraví (12): Fair trade
10:50Pro vita mundi (84) - Dr. Stanislav Žák, CSc.
11:30Vy, kteří jste zůstali
11:45Jak sněhulák zatoužil po vzdělání
11:55Z pokladů duše
12:00Polední modlitba s Radiem Proglas
12:05V ten vánoční čas aneb Permoník a betlémy na ostravském hradě
12:45Evangelium
13:00Otec Pio
14:30Betlehem
14:45Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - Redemptoristi
15:05Egypt
16:00Misionář pod sopkou
16:20Libanonský odkaz
16:45H2Onews
17:00NOEparáda (12. díl)
17:20Věrní Kristu
18:15Útek nie je turistika
18:35Jak se vánočka nechala pojistit proti připálení
18:45Octava dies (508)
19:20Krimmler Wasserfälle, Selours Game Reserve, NP Black Canyon
19:50H2Onews
20:00Z pokladů duše
20:05Příroda a Natura 2000 - Děhylovský potok - Štěpán, ptačí oblast Poodří
20:25Na koberečku (55)
20:40V posteli (9. díl)
21:30Peru - Cesta slibu
21:50Radovan Lukavský o sobě
23:20Vánoční duchovní písně z kancionálu Kaple královské
23:50Evangelium
úterý 30.12.
00:00Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:15Na koberečku (55)
08:30Příroda a Natura 2000 - Děhylovský potok - Štěpán, ptačí oblast Poodří
09:00Ježíš
11:05Vánoční speciál s Mons. Janem Graubnerem
11:50Jak se vánočka nechala pojistit proti připálení
11:55Z pokladů duše
12:00Polední modlitba s Radiem Proglas
12:05Planetshakers (2/2)
13:30Egypt
14:20Stratený syn
15:25Octava dies (508)
15:55Libanonský odkaz
16:20Betlehem
16:35NOEparáda (12. díl)
17:05Dávám nejen o Vánocích
17:20Eze, Sousse, Palác Dolmabahce
17:50Malý pastierik
18:15Dětská televize 2008
18:35Jak ptáci zpívali o Vánocích
18:50Mexico City
19:45Zpravodajské Noeviny
20:00Evangelium
20:05Z pokladů duše
20:10Misijní magazín (28)
21:10Jedno je málo, deset moc
21:30Zpravodajské Noeviny
21:40Dávám nejen o Vánocích
21:50Útek nie je turistika
22:20Octava dies (508)
22:50Pro vita mundi (13) - Jarda Svoboda
23:30Zpravodajské Noeviny
23:40Eliška Servátková
23:55Evangelium
středa 31.12.
00:00Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Z pokladů duše
08:15Silvestr na přání diváků TV NOE
11:45Jak ptáci zpívali o Vánocích
11:50Z pokladů duše
11:55Evangelium
12:00Silvestr na přání diváků TV NOE
17:30GOODwillBOY - Sport
18:00První nešpory ze slavnosti Matky Boží, Panny Marie (poděkování za rok 2008)
19:00Perný den
19:20Koncert ze skla
20:00Kronika NOE
20:30Silvestrovská NOEPARÁDA
20:50Ohlédnutím za rokem  
21:50Jaký byl a jaký bude?
23:50Silvestrovský přípitek zaměstnanců TV Noe
Zpět na výběr dnů
čtvrtek 1.1.
00:00Hymna České republiky
00:05Johann Strauss - Orchestr
01:05Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Z pokladů duše
08:15Řezbář z Guinnessovy knihy rekordů
08:45Červené čižmičky
09:10Vánoční speciál s Mons. Janem Graubnerem
09:55Evangelium
10:00Mše svatá z Říma o slavnosti Matky Boží, Panny Marie
11:45Jak ptáci zpívali o Vánocích
12:00Přímý přenos polední modlitby se Sv. otcem Benediktem XVI.
12:20Z pokladů duše
12:25Stratený syn
13:35Matka Tereza
15:05GOODwillBOY - Sport
15:35Planetshakers
17:35Misijní magazín (28)
18:35O pasáčku Asafovi (01. díl)
18:50Silvestrovská NOEPARÁDA
19:20Octava dies (508)
19:50Evangelium
19:55Z pokladů duše
20:00Don Bosco (1.díl)
21:45Borotinské betlémy
22:00Gospel Night
23:10Hubblův dalekohled
pátek 2.1.
00:25Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Z pokladů duše
08:15Popelka
09:45Misijní magazín (28)
10:45Eze, Sousse, Palác Dolmabahce
11:15Octava dies (508)
11:45O pasáčku Asafovi (01. díl)
11:55Z pokladů duše
12:00Polední modlitba s Radiem Proglas
12:05Cesta k hudbě
12:30Řezbář z Guinnessovy knihy rekordů
13:00Vy, kteří jste zůstali
13:10Planetshakers (2/2)
14:30Betlehem
14:40Octava dies (508)
15:20Pro vita mundi (84) - Dr. Stanislav Žák, CSc.
16:00Jed v srdci
16:10Zpravodajské Noeviny
16:20Eze, Sousse, Palác Dolmabahce
16:50Noemova pošta (prosinec 2008)
18:15Libanonský odkaz
18:35O pasáčku Asafovi (02. díl)
18:45Pro vita mundi
19:25Příroda a Natura 2000 - Děhylovský potok - Štěpán, ptačí oblast Poodří
19:45Evangelium
19:50H2Onews
20:00Z pokladů duše
20:05Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Spurným
21:35Radovan Lukavský o sobě
22:55Mexico City
23:45Vy, kteří jste zůstali
sobota 3.1.
00:00Poslech Radia Proglas
08:00Programová nabídka TV NOE
08:05Evangelium
08:10Vy, kteří jste zůstali
08:20Bílý medvědí král
09:45Zpravodajské Noeviny
10:00GOODwillBOY - Sport
10:30NOEparáda (12. díl)
10:50Příroda a Natura 2000 - Děhylovský potok - Štěpán, ptačí oblast Poodří
11:15Útek nie je turistika
11:40Evangelium
11:45O pasáčku Asafovi (02. díl)
11:55Z pokladů duše
12:00Angelus Domini
12:05Libanonský odkaz
12:25Quo Vadis - Útěk z Iráku
13:00Jesličky svatého Františka
14:00Pocahontas - indiánská princezna
15:30Jedno je málo, deset moc
15:50Pro vita mundi
16:35Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Spurným
17:30Jed v srdci
17:35Palác Phaistos, Chrám Tian Tan, El Djem
18:05Řezbář z Guinnessovy knihy rekordů
18:35O pasáčku Asafovi (03. díl)
18:45Hlubinami vesmíru s Ing. Antonínem Rüklem
19:25Druhé čtení
19:50Zpravodajské Noeviny
20:00Z pokladů duše
20:05Don Bosco (2.díl)
21:45Útek nie je turistika
22:10Vánoční koncert Tomáše Kočka & Orchestru
22:40Misionáři bez lodí - Kateřina Lachmanová

Comments