Program TV NOE

středa 1.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Pláč uprostřed ticha (Dokumentaristika)

Válka v Súdánu trvá více než 20 let a svět mlčí. Dokument CRTN.

08:55

Harfa Noemova II. (4. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

09:30

Křížová cesta v Píšti (Dokumentaristika)

Instalace a požehnání křížové cesty na poutním místě Píšť.

09:40

Pro zdraví (25) Oftalmologia: Oftalmologia (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

10:05

Žít cestou (7): O křížové cestě s Markem Trizuljakem (Duchovní pořady)

S Markem Trizuljakem o křížové cestě v kostele Svaté Rodiny v Luhačovicích.

10:30

Přímý přenos generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Pro zdraví (25) Oftalmologia: Oftalmologia (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

12:15

Cesty za poznáním: Sýrie (Dokumentaristika)

Země prastaré kultury mezi Středozemním mořem a Arabskou pouští.

14:10

Křížová cesta v Píšti (Dokumentaristika)

Instalace a požehnání křížové cesty na poutním místě Píšť.

14:20

Maria v křesťanské tradici (Dokumentaristika)

Dokument, jak křesťané chápali Marii v průběhu dvaceti staletí.

14:50

Cesta k andělům (6): Martin Dejdar (1. část) (Publicistika)

Diskusní pořad.

15:30

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

15:40

Kinematograf múz: MUZEUM VE FILMU (Dokumentaristika)

Restaurování obrazu (restaurování významné sbírky Moravské galerie v Brně) a další filmy z 10. roční...

16:40

Harfa Noemova II. (4. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

17:00

V posteli chit-chat (7. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

17:50

NOEparáda (7. finále) (Hudba)

Vyhlášení finálového kola křesťanské hitparády.

18:10

Premonstráti z Grimbergenu (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o premonstrátském klášteře i jeho členech a jejich každodenních činnostech.

18:35

Myši na scénu (11): Detektívka (Pořady pro děti)

Pohádka pro děti.

18:45

Pláč uprostřed ticha (Dokumentaristika)

Válka v Súdánu trvá více než 20 let a svět mlčí. Dokument CRTN.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Říkají to filmem (5. díl): Ing. Ladislav Františ (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

21:00

Pravoslaví v českých dějinách (Duchovní pořady)

Dokument o historii pravoslaví v českých dějinách.

21:30

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:40

Pro zdraví (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

22:30

Záznam generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

23:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

čtvrtek 2.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Po stopách Ježíše Krista (8): Bude křičet kamení (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

08:45

Noční univerzita: Den církve - Mons. Jan Graubner (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

09:45

Animovat znamená vdechnout život (Dokumentaristika)

Tento dokumentární snímek je příběhem o naději. Jeho hlavní protagonisté se před lety ocitli tváří ...

10:00

Abba Otče (Dokumentaristika)

Ohlédnutí za Janem Pavlem II., vzácným člověkem a jeho láskou k Bohu, k člověku dnešního světa, ale ...

10:20

Svědek naděje (1.díl) (Dokumentaristika)

Vzpomínka na Jana Pavla II.

10:55

Svědek naděje (2.díl) (Dokumentaristika)

Vzpomínka na Jana Pavla II.

11:40

Myši na scénu (11): Detektívka (Pořady pro děti)

Pohádka pro děti.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Cesty za poznáním: Plavba řekou Lijiang (Dokumentaristika)

Plavba jižní Čínou.

12:40

Pro zdraví (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

13:40

Putování modrou planetou (10. díl): Etiopie QUO VADIS? (Dokumentaristika)

Průvodce po zajímavých zemích.

14:25

V posteli chit-chat (7. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

15:15

NOEparáda (7. finále) (Hudba)

Vyhlášení finálového kola křesťanské hitparády.

15:55

Svědek naděje (3.díl) (Dokumentaristika)

Vzpomínka na Jana Pavla II.

16:20

Svědek naděje (4.díl) (Dokumentaristika)

Vzpomínka na Jana Pavla II.

16:50

Svědek naděje (5.díl) (Dokumentaristika)

Vzpomínka na Jana Pavla II.

17:20

Svědek naděje (6.díl) (Dokumentaristika)

Vzpomínka na Jana Pavla II.

18:00

Mše svatá k výročí úmrtí Jana Pavla II. (Duchovní pořady)

Živé vysílání z Vatikánu.

19:30

Pro zdraví (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

19:40

Kostel světla (Dokumentaristika)

Dokument o stavbě kostela ve slovinském Mariboru.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Felicjanek 10 (Pořady pro děti)

Krátký animovaný příběh věnovaný památce Janu Pavlu II.

20:15

Pro vita mundi (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

20:55

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:05

Jsem šťastný, buďte i vy! (Duchovní pořady)

Promluvy Jana Pavla II. při celosvětových setkáních mládeže.

21:35

Noční univerzita: katecheze Mons. Karla Herbsta (Duchovní pořady)

Katecheze Mons. Karla Herbsta, SDB v rámci Celostátního setkání mládeže v Žďáru nad Sázavou v roce 2...

22:35

Po stopách Ježíše Krista (8): Bude křičet kamení (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

23:00

Cesty za poznáním: Sýrie (Dokumentaristika)

Země prastaré kultury mezi Středozemním mořem a Arabskou pouští.

23:55

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

pátek 3.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Kinematograf múz: MUZEUM VE FILMU (Dokumentaristika)

Restaurování obrazu (restaurování významné sbírky Moravské galerie v Brně) a další filmy z 10. roční...

10:30

Cesty za poznáním: Shekawati (Dokumentaristika)

Severoindické město ležící na obchodní stezce do Číny.

11:00

Octava dies (Zpravodajství)

Týdenní zpravodajství z Vatikánu.

11:30

Kostel světla (Dokumentaristika)

Dokument o stavbě kostela ve slovinském Mariboru.

11:40

Myši na scénu (11): Detektívka (Pořady pro děti)

Pohádka pro děti.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Říkají to filmem (5. díl): Ing. Ladislav Františ (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

13:05

Temný kodex (Dokumentaristika)

Kanonické právo v Albánii.

13:35

Pro vita mundi (97): Mgr. Jarmila Hejnochová (Publicistika)

Hostem pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ pozval zástupce ředitele Církevní základní škol...

14:20

Cesty za poznáním: Shekawati (Dokumentaristika)

Severoindické město ležící na obchodní stezce do Číny.

14:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

15:00

Křížová cesta XX. století - Lhotka (Dokumentaristika)

V kostele Panny Marie Královny Míru v pražské čtvrti Lhotka se nachází Křížová cesta, která je evrop...

15:20

Harfa Noemova II. (4. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

15:40

Pláč uprostřed ticha (Dokumentaristika)

Válka v Súdánu trvá více než 20 let a svět mlčí. Dokument CRTN.

16:20

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

17:00

Pravoslaví v českých dějinách (Duchovní pořady)

Dokument o historii pravoslaví v českých dějinách.

17:30

Žít cestou (7): O křížové cestě s Markem Trizuljakem (Duchovní pořady)

S Markem Trizuljakem o křížové cestě v kostele Svaté Rodiny v Luhačovicích.

17:50

Pro vita mundi (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

18:35

Myši na scénu (12) (Pořady pro děti)

Pohádka pro děti.

18:50

Premonstráti z Grimbergenu (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o premonstrátském klášteře i jeho členech a jejich každodenních činnostech.

19:05

Animovat znamená vdechnout život (Dokumentaristika)

Tento dokumentární snímek je příběhem o naději. Jeho hlavní protagonisté se před lety ocitli tváří ...

19:20

Křížová cesta XX. století - Lhotka (Dokumentaristika)

V kostele Panny Marie Královny Míru v pražské čtvrti Lhotka se nachází Křížová cesta, která je evrop...

19:40

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Hlubinami vesmíru s dr.Tomášem Gráfem (Publicistika)

21:45

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

21:55

Pro vita mundi (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

22:50

Noční univerzita: Den církve - Mons. Jan Graubner (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

23:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

sobota 4.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Cesty za poznáním: Cheopsova pyramida (Dokumentaristika)

Obrazová návštěva zajímavého místa.

08:45

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

08:55

Ve jménu Ježíše (26.díl): Království Boží a ostatní království (Pořady pro děti)

Italský animovaný seriál.

09:20

Kostel světla (Dokumentaristika)

Dokument o stavbě kostela ve slovinském Mariboru.

10:00

V posteli chit-chat (7. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

10:50

NOEparáda (7. finále) (Hudba)

Vyhlášení finálového kola křesťanské hitparády.

11:10

Pravoslaví v českých dějinách (Duchovní pořady)

Dokument o historii pravoslaví v českých dějinách.

11:40

Myši na scénu (12) (Pořady pro děti)

Pohádka pro děti.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:05

Harfa Noemova II. (4. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

12:25

Žít cestou (7): O křížové cestě s Markem Trizuljakem (Duchovní pořady)

S Markem Trizuljakem o křížové cestě v kostele Svaté Rodiny v Luhačovicích.

12:45

J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část) (Hudba)

Záznam koncertu z kostela sv. Václava v Opavě konaného v rámci Svatováclavského hudebního festivalu ...

13:55

Po stopách Ježíše Krista (8): Bude křičet kamení (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

15:25

Pro vita mundi (97): Mgr. Jarmila Hejnochová (Publicistika)

Hostem pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ pozval zástupce ředitele Církevní základní škol...

15:55

Premonstráti z Grimbergenu (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o premonstrátském klášteře i jeho členech a jejich každodenních činnostech.

16:10

Cesty za poznáním: Sýrie (Dokumentaristika)

Země prastaré kultury mezi Středozemním mořem a Arabskou pouští.

17:05

Kulatý stůl: Mladí pro církev, církev pro mladé (Publicistika)

Beseda u kulatého stolu.

18:45

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

18:55

Temný kodex (Dokumentaristika)

Kanonické právo v Albánii.

19:25

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Po stopách Ježíše Krista (9): Poslední večeře (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

20:35

Setkání s bratrem Rogerem (2/2) (Duchovní pořady)

Služebníci pokoryVzpomínka na život bratra Rogera, a o historii místa, kde komunita sídlí.(2. díl)

21:25

Pláč uprostřed ticha (Dokumentaristika)

Válka v Súdánu trvá více než 20 let a svět mlčí. Dokument CRTN.

22:05

Žít cestou (7): O křížové cestě s Markem Trizuljakem (Duchovní pořady)

S Markem Trizuljakem o křížové cestě v kostele Svaté Rodiny v Luhačovicích.

22:25

Noční univerzita: Chudí Páně - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm. (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně.

23:25

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

23:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

neděle 5.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

08:40

Velikonoční řemesla (1): krajkované vajíčko (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

08:50

Květná neděle na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

09:20

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

09:30

Bohoslužba Květné neděle (Duchovní pořady)

Tradiční bohoslužba na začátku Svatého týdne.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Přímý přenos polední modlitby se Sv. otcem Benediktem XVI. (Duchovní pořady)

Svatý otec se společně s místními věřícími, poutníky a turisty, modlí polední modlitbu.

12:15

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

12:45

J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část) (Hudba)

Záznam koncertu z kostela sv. Václava v Opavě konaného v rámci Svatováclavského hudebního festivalu ...

14:15

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

14:25

Noční univerzita: Chudí Páně - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm. (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně.

15:25

Květná neděle na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

15:55

Žít cestou (7): O křížové cestě s Markem Trizuljakem (Duchovní pořady)

S Markem Trizuljakem o křížové cestě v kostele Svaté Rodiny v Luhačovicích.

16:15

Pro zdraví (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

16:25

V posteli chit-chat (7. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

17:15

Malý princ (Pořady pro děti)

Animovaná verze moudrého příběhu spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho.

18:20

Velikonoční řemesla (1): krajkované vajíčko (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

18:30

Po stopách Ježíše Krista (9): Poslední večeře (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

19:00

Cesty za poznáním: Sýrie (Dokumentaristika)

Země prastaré kultury mezi Středozemním mořem a Arabskou pouští.

19:55

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Octava dies (Zpravodajství)

Týdenní zpravodajství z Vatikánu.

20:35

Černá Madona (Hudba)

Záznam koncertu z kostela sv. Pavla v Ostravě-Vítkovicích konaného v rámci Janáčkova máje 2008.

21:50

Žít cestou (8): Velikonoční zastavení v Litomyšli (Duchovní pořady)

Velikonoční zastavení na křížových cestách v Litomyšli a okolí.

22:05

Květná neděle na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

22:35

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

22:55

Kulatý stůl: Mladí pro církev, církev pro mladé (Publicistika)

Beseda u kulatého stolu.

pondělí 6.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Pravoslaví v českých dějinách (Duchovní pořady)

Dokument o historii pravoslaví v českých dějinách.

08:40

Cesty za poznáním: Orient Express (Dokumentaristika)

Orient-Express, celým názvem Venice Simplon-Orient-Express, legendární historický luxusní vlak.

09:10

Noční univerzita: Chudí Páně - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm. (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně.

10:10

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

10:35

Žít cestou (8): Velikonoční zastavení v Litomyšli (Duchovní pořady)

Velikonoční zastavení na křížových cestách v Litomyšli a okolí.

10:50

Pro vita mundi (98): PhDr. Jiří Pořízka BSc, GCLJ (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal PhDr. Jiří Pořízka BSc, GCLJ - bailiv ...

11:25

Velikonoční řemesla (2): barvené vajíčko s voskovou maskou (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Cesty za poznáním: Sýrie (Dokumentaristika)

Země prastaré kultury mezi Středozemním mořem a Arabskou pouští.

13:00

Černá Madona (Hudba)

Záznam koncertu z kostela sv. Pavla v Ostravě-Vítkovicích konaného v rámci Janáčkova máje 2008.

14:20

Klauzura (Dokumentaristika)

Život a řehole sester Klarisek - kapucínek z kláštera ve Šternberku.

14:45

Nanuk (Vzdělávací pořady)

Nanuk je vůdcem psího spřežení, který bude, spolu se skupinou čtyř mužů, cestovat napříč pozoruhodný...

15:40

Mutace (Dokumentaristika)

Dokumentární film, který vytvořil malíř Luboš Mandát a který vznikl mezi obrazy, přírodou a zvuky.

15:55

Dětská Bible (Dokumentaristika)

98 krátkých povídek založených na biblických textech doplněných o barevné ilustrace.

16:10

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

16:20

Světlo ve stínu (Dokumentaristika)

Pozice katolické církve na komunistické Kubě.

16:50

Pro zdraví (26): Betany - denní stacionář s dílnami pracovní terapie (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

17:00

NOEparáda (22. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

17:20

Kinematograf múz: FILM V MUZEU (Dokumentaristika)

Hudební skladatel Josef Suk (život a dílo významného českého skladatele) a film z 10. ročníku Musaio...

18:20

Velikonoční řemesla (2): barvené vajíčko s voskovou maskou (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

18:45

Žít cestou (8): Velikonoční zastavení v Litomyšli (Duchovní pořady)

Velikonoční zastavení na křížových cestách v Litomyšli a okolí.

19:00

Čtyřicet let velkého pátku (Dokumentaristika)

Řeckokatolická církev v Rumunsku.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Harfa Noemova II. (5. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

20:25

Národní parky Jižní Afriky (1/2) (Dokumentaristika)

Západní a jižní Afrika.

21:20

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

21:35

V posteli chit-chat (7. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

22:25

Noční univerzita: Osoba Ježíše Krista - Mons. Karel Herbst, SDB (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

23:15

Černá Madona (Hudba)

Záznam koncertu z kostela sv. Pavla v Ostravě-Vítkovicích konaného v rámci Janáčkova máje 2008.

úterý 7.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Hlubinami vesmíru s dr.Tomášem Gráfem (Publicistika)

08:55

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

09:50

Velikonoční řemesla (3): pletení tataru (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

10:00

Kulatý stůl: Mladí pro církev, církev pro mladé (Publicistika)

Beseda u kulatého stolu.

11:30

Pro zdraví (26): Betany - denní stacionář s dílnami pracovní terapie (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži (Hudba)

Sedm posledních slovJežíše Krista na kříži napsal Joseph Haydn na objednávku pro katedrálu v Cádizu ...

13:15

Oči Malawi (Dokumentaristika)

Dokument o jedné z nejchudších afrických zemí.

13:35

Národní parky Jižní Afriky (1/2) (Dokumentaristika)

Západní a jižní Afrika.

14:25

Kopec křížů (Dokumentaristika)

S čím je spojena historie litevského kopce křížů?

14:55

Velikonoční řemesla (3): pletení tataru (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

15:05

Květná neděle na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

15:35

Octava dies (522): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra. Odkaz na archivní díly je: http://www.tv-mis.c...

16:10

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:20

Putování modrou planetou (10. díl): Etiopie QUO VADIS? (Dokumentaristika)

Průvodce po zajímavých zemích.

17:05

Říkají to filmem (5. díl): Ing. Ladislav Františ (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

18:05

Dětská televize (3/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

18:35

Klaunský pohádkový kufřík (1.díl): O ješitnosti (Pořady pro děti)

Pohádka Fridy Pistoriusové z cyklu příběhů o lidských vlastnostech.

18:50

Cesty za poznáním: Kanada (Dokumentaristika)

Na této cestě poznáte velkou část ze zdejších nejkrásnějších přírodních atrakcí.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

21:05

Po stopách Ježíše Krista (9): Poslední večeře (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

21:35

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:45

Žít cestou (8): Velikonoční zastavení v Litomyšli (Duchovní pořady)

Velikonoční zastavení na křížových cestách v Litomyšli a okolí.

22:00

Octava dies (522): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra. Odkaz na archivní díly je: http://www.tv-mis.c...

22:30

Harfa Noemova II. (5. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

22:50

Čtyřicet let velkého pátku (Dokumentaristika)

Řeckokatolická církev v Rumunsku.

23:40

NOEparáda (22. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

středa 8.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Oči Malawi (Dokumentaristika)

Dokument o jedné z nejchudších afrických zemí.

08:35

Velikonoční řemesla (4): velikonoční vazba z březového proutí (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

08:45

Kostel světla (Dokumentaristika)

Dokument o stavbě kostela ve slovinském Mariboru.

08:55

Harfa Noemova II. (5. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

09:15

Květná neděle na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

09:50

Dětská Bible (Dokumentaristika)

98 krátkých povídek založených na biblických textech doplněných o barevné ilustrace.

10:05

Žít cestou (9): Pouť městem (Duchovní pořady)

Křížová cesta na Velký Pátek v Olomouci.

10:30

Přímý přenos generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Pro zdraví (26): Betany - denní stacionář s dílnami pracovní terapie (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

12:15

Cesty za poznáním: Kanada (Dokumentaristika)

Na této cestě poznáte velkou část ze zdejších nejkrásnějších přírodních atrakcí.

13:10

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

14:10

Kostel světla (Dokumentaristika)

Dokument o stavbě kostela ve slovinském Mariboru.

14:20

Pravoslaví v českých dějinách (Duchovní pořady)

Dokument o historii pravoslaví v českých dějinách.

15:30

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

15:40

Kinematograf múz: FILM V MUZEU (Dokumentaristika)

Hudební skladatel Josef Suk (život a dílo významného českého skladatele) a film z 10. ročníku Musaio...

16:40

Harfa Noemova II. (5. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

17:00

GOODwillBOY: Style (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

17:30

NOEparáda (22. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

17:50

Mutace (Dokumentaristika)

Dokumentární film, který vytvořil malíř Luboš Mandát a který vznikl mezi obrazy, přírodou a zvuky.

18:05

Slovenský spevácky zbor ADOREMUS (Hudba)

Postné spevy.

18:20

Velikonoční řemesla (4): velikonoční vazba z březového proutí (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

18:35

Klaunský pohádkový kufřík (2.díl): O závistivém Evženovi (Pořady pro děti)

Pohádka Fridy Pistoriusové z cyklu příběhů o lidských vlastnostech.

18:45

Čtyřicet let velkého pátku (Dokumentaristika)

Řeckokatolická církev v Rumunsku.

19:35

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Od cimbálu o lidové kultuře aneb U NÁS (3. díl) (Vzdělávací pořady)

O nositelích tradice lidových řemesel.

21:30

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:40

Pro zdraví (27): Domov pro seniory (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

21:40

Hlubinami vesmíru s dr.Tomášem Gráfem (Publicistika)

22:20

Záznam generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

23:40

Kopec křížů (Dokumentaristika)

S čím je spojena historie litevského kopce křížů?

čtvrtek 9.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Po stopách Ježíše Krista (9): Poslední večeře (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

08:45

Zelený čtvrtek na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

09:15

Velikonoční řemesla (5): kytička s pedigu (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

09:30

Mše svatá se svěcením olejů (Duchovní pořady)

Přímý přenos z Vatikánu.

11:30

Slovenský spevácky zbor ADOREMUS (Hudba)

Postné spevy.

11:40

Klaunský pohádkový kufřík (2.díl): O závistivém Evženovi (Pořady pro děti)

Pohádka Fridy Pistoriusové z cyklu příběhů o lidských vlastnostech.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:40

Velikonoční řemesla (5): kytička s pedigu (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

12:50

Dětská Bible (Dokumentaristika)

98 krátkých povídek založených na biblických textech doplněných o barevné ilustrace.

13:05

Klauzura (Dokumentaristika)

Život a řehole sester Klarisek - kapucínek z kláštera ve Šternberku.

13:20

Zelený čtvrtek na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

13:55

GOODwillBOY: Style (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

14:25

Ježíš (Pořady pro děti)

Kreslený příběh o Pánu Ježíši.

15:55

Žít cestou (9): Pouť městem (Duchovní pořady)

Křížová cesta na Velký Pátek v Olomouci.

16:15

První čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

16:30

Historie a symbolika obřadů velikonočního třídení: Obřady Zeleného čtvrtku (Publicistika)

Obřady Zeleného čtvrtku. Moderátor si povídá s odborníkem v liturgii P. ThDr. Pavlem Kopečkem o hist...

17:30

Bohoslužba Zeleného čtvrtku (Duchovní pořady)

Mše svatá na památku Večeře Páně.

19:30

Velikonoční řemesla (5): kytička s pedigu (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Abrahám (1.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

20:05

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

21:15

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:25

Zelený čtvrtek na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

21:55

Noční univerzita: Chudí Páně - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm. (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně.

22:55

Po stopách Ježíše Krista (9): Poslední večeře (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

23:20

Octava dies (522): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra. Odkaz na archivní díly je: http://www.tv-mis.c...

pátek 10.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Velký pátek na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

09:15

Dětská Bible (Dokumentaristika)

98 krátkých povídek založených na biblických textech doplněných o barevné ilustrace.

09:30

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

10:30

Kopec křížů (Dokumentaristika)

S čím je spojena historie litevského kopce křížů?

11:00

Abrahám (1.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

11:40

Klaunský pohádkový kufřík (3.díl): O dobrosrdečnosti (Pořady pro děti)

Pohádka Fridy Pistoriusové z cyklu příběhů o lidských vlastnostech.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Velikonoční cesta: Oratorium Zdeňka Pololáníka (Hudba)

Záznam oratoria Zdeňka Pololáníka „Velikonoční cesta“ z kostela sv. Mořice v Olomouci.

13:10

Klauzura (Dokumentaristika)

Život a řehole sester Klarisek - kapucínek z kláštera ve Šternberku.

13:35

Velký pátek na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

14:35

Co se stalo s Ježíšem? (Dramatická tvorba)

Pašijové hry.

15:40

První čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

15:55

Historie a symbolika obřadů velikonočního třídení: Obřady Velkého pátku (Publicistika)

Obřady Velkého pátku. Moderátor si povídá s odborníkem v liturgii P. ThDr. Pavlem Kopečkem o histori...

17:00

Obřady Umučení Páně z Baziliky sv. Petra (Duchovní pořady)

Živé vysílání uctění Památky umučení Páně z Vatikánu.

19:20

Abrahám (2.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži (Hudba)

Sedm posledních slovJežíše Krista na kříži napsal Joseph Haydn na objednávku pro katedrálu v Cádizu ...

21:15

Křížová cesta z Říma (Duchovní pořady)

Živé vysílání křížové cesty z Kolosea.

23:30

Velký pátek na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

sobota 11.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

08:15

Abrahám (2.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

08:45

Bílá sobota na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

09:15

Hrdinové Nového zákona (7): březen (Vzdělávací pořady)

Velká SMS soutěž pro děti.

09:30

GOODwillBOY: Style (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

10:00

Matka Tereza (Pořady pro děti)

Celovečerní životopisný animovaný film.

11:40

Klaunský pohádkový kufřík (3.díl): O dobrosrdečnosti (Pořady pro děti)

Pohádka Fridy Pistoriusové z cyklu příběhů o lidských vlastnostech.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:05

Čtyřicet let velkého pátku (Dokumentaristika)

Řeckokatolická církev v Rumunsku.

14:50

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

15:30

Po stopách Ježíše Krista (10) (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

17:20

Světlo Kristovo (Dokumentaristika)

Velikonoce v Taizé.

18:05

Bílá sobota na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

18:45

Abrahám (3.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

19:25

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Historie a symbolika obřadů velikonočního třídení: Obřady Velikonoční vigílie (Publicistika)

Obřady Velikonoční vigílie. Moderátor si povídá s odborníkem v liturgii P. ThDr. Pavlem Kopečkem o h...

21:05

Velikonoční vigilie (Duchovní pořady)

Přímý přenos slavnosti Vzkříšení Páně.

neděle 12.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

08:25

Dětská Bible (Dokumentaristika)

98 krátkých povídek založených na biblických textech doplněných o barevné ilustrace.

08:40

Labyrint světa a ráj srdce (Dokumentaristika)

dokument o výstavě k 410 výročí narození J. A. Komenském

08:55

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

08:55

Abrahám (3.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

09:20

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

09:25

Bílá sobota na Papui-Nové Guineji (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

09:30

Mše svatá na Boží hod velikonoční (Duchovní pořady)

Přímý přenos bohoslužby z Vatikánu.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Urbi et Orbi (Duchovní pořady)

Velikonoční pozdrav hlavy církve a jeho požehnání městu Římu a celému světu.

13:10

Mater - koncert Ivy Bittové (Hudba)

Záznam koncertu Ivy Bittové z kostela sv. Václava v Ostravě.

14:10

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

15:10

Malana Papua (Dokumentaristika)

Velikonoce na ostrově Papua-Nová Guinea.

15:40

Abrahám (3.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

16:05

Veľkonočné pátranie (Pořady pro děti)

Dětský kreslený film otom, jak děti z Klubu pátračů během Velikonoc hledají ztraceného kamaráda. Věd...

16:30

GOODwillBOY: Style (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

17:00

Otec Pio (Pořady pro děti)

Animovaný příběh.

18:30

Hrdinové Nového zákona (7): březen (Vzdělávací pořady)

Velká SMS soutěž pro děti.

19:00

Po stopách Ježíše Krista (10) (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

19:20

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Octava dies (523): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

20:35

Abrahám (4.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

21:05

Světlo Kristovo (Dokumentaristika)

Velikonoce v Taizé.

21:50

Život za život (Duchovní pořady)

Film o životě světce Maxmililána Maria Kolbeho.

23:20

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

23:45

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

pondělí 13.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Abrahám (4.díl) (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek o jedné z nejznámějších biblických postav Starého zákona.

10:05

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

10:30

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

10:40

Velikonoční řemesla (1): krajkované vajíčko (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

10:50

Pro vita mundi (99): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

11:30

Velikonoční řemesla (2): barvené vajíčko s voskovou maskou (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Cesty za poznáním: Kanada (Dokumentaristika)

Na této cestě poznáte velkou část ze zdejších nejkrásnějších přírodních atrakcí.

13:00

Velikonoční řemesla (3): pletení tataru (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

13:10

Bílý medvědí král (Pořady pro děti)

Podaří se zlé čarodějnici zmařit svatbu princezny a prince nebo bude její kletba zlomena?

14:35

Velikonoční řemesla (4): velikonoční vazba z březového proutí (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

14:45

Chiara Lubichová (Dokumentaristika)

15:15

Velikonoční řemesla (5): kytička s pedigu (Vzdělávací pořady)

Ukázky tvorby tradičních velikonočních výrobků.

15:25

Národní parky Jižní Afriky (1/2) (Dokumentaristika)

Západní a jižní Afrika.

16:20

Kamélie v klášteře (Dokumentaristika)

Dokument o netradiční výstavě kamélií.

16:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

17:00

NOEparáda (23. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

17:20

Rozkvět víry (Dokumentaristika)

Využití médií ve prospěch církve a sekt v Brazílii.

17:50

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

18:20

Labyrint světa a ráj srdce (Dokumentaristika)

dokument o výstavě k 410 výročí narození J. A. Komenském

18:35

Báječná show (1.díl): Liška a vrána (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:45

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

19:35

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Harfa Noemova II. (6. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

20:25

12 podmínek k dědictví (Dramatická tvorba)

Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení... ...

22:20

GOODwillBOY: Style (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

22:50

Noční univerzita: Na cestě modlitby s Pannou Marií - Mons. Josef Hrdlička (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

23:40

Pro zdraví (27): Domov pro seniory (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

23:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

úterý 14.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Hlubinami vesmíru s Mgr. Antonínem Vítkem (Publicistika)

O výzkumu Merkuru a kosmonautice s předním českým odborníkem.

08:55

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

09:10

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

09:50

Kulatý stůl: Mladí pro církev, církev pro mladé (Publicistika)

Beseda u kulatého stolu.

11:30

Harfa Noemova II. (6. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

11:40

Báječná show (1.díl): Liška a vrána (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Koncert tanců čtyř století (Hudba)

Záznam netradičního komorního koncertu s průvodním slovem a tancem.

13:15

Octava dies (523): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

13:45

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

14:40

Rozkvět víry (Dokumentaristika)

Využití médií ve prospěch církve a sekt v Brazílii.

15:10

Chiara Lubichová (Dokumentaristika)

15:40

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

16:20

Putování modrou planetou (10. díl): Etiopie QUO VADIS? (Dokumentaristika)

Průvodce po zajímavých zemích.

17:05

Od cimbálu o lidové kultuře aneb U NÁS (3. díl) (Vzdělávací pořady)

O nositelích tradice lidových řemesel.

18:10

Dětská televize (3/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

18:35

Báječná show (2.díl): Zajíc a želva (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:50

Cesty za poznáním: Francie (Dokumentaristika)

Průvodce po zajímavých zemích.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

21:05

Po stopách Ježíše Krista (10) (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

21:35

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:45

Kamélie v klášteře (Dokumentaristika)

Dokument o netradiční výstavě kamélií.

22:00

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

22:30

Světlo Kristovo (Dokumentaristika)

Velikonoce v Taizé.

23:30

NOEparáda (23. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

23:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

středa 15.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Světlo Kristovo (Dokumentaristika)

Velikonoce v Taizé.

08:55

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

09:15

Labyrint světa a ráj srdce (Dokumentaristika)

dokument o výstavě k 410 výročí narození J. A. Komenském

09:30

Momentky z ostrova krásy: Korsika (Dokumentaristika)

Korsika je 4 největším ostrovem ve Středomoří spadající pod správu Francie.

09:40

Pro zdraví (26): Betany - denní stacionář s dílnami pracovní terapie (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

10:05

Harfa Noemova II. (6. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

10:30

Přímý přenos generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Pro zdraví (25) Oftalmologia: Oftalmologia (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

12:15

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

14:10

Hlubinami vesmíru (04) (Publicistika)

I květnová obloha skýtá nádherný pohled do vesmíru - Saturn, dvojhvězdy i nádherné galaxie.

15:10

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

15:50

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

17:00

V posteli chit-chat (8. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

19:00

NOEparáda (23. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

19:20

Hrdinové Nového zákona (7): březen (Vzdělávací pořady)

Velká SMS soutěž pro děti.

19:40

Momentky z ostrova krásy: Korsika (Dokumentaristika)

Korsika je 4 největším ostrovem ve Středomoří spadající pod správu Francie.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Říkají to filmem (6. díl): Jan Stráník (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

21:00

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

21:40

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:50

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

22:15

Záznam generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

23:35

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

23:55

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

čtvrtek 16.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Po stopách Ježíše Krista (10) (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

08:45

Noční univerzita: Na cestě modlitby s Pannou Marií - Mons. Josef Hrdlička (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

09:35

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

09:45

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

10:05

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

10:45

Cesty za poznáním: Francie (Dokumentaristika)

Průvodce po zajímavých zemích.

11:40

Báječná show (3.díl): Vůl a žába (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Cesty za poznáním: Shekawati (Dokumentaristika)

Severoindické město ležící na obchodní stezce do Číny.

12:40

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

13:05

Chiara Lubichová (Dokumentaristika)

13:35

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

14:25

V posteli chit-chat (8. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

15:15

NOEparáda (23. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

15:35

Hrdinové Nového zákona (7): březen (Vzdělávací pořady)

Velká SMS soutěž pro děti.

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

16:50

Rozkvět víry (Dokumentaristika)

Využití médií ve prospěch církve a sekt v Brazílii.

17:20

Říkají to filmem (6. díl): Jan Stráník (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

18:20

Labyrint světa a ráj srdce (Dokumentaristika)

dokument o výstavě k 410 výročí narození J. A. Komenském

18:35

Báječná show (4.díl): Myšák a hraboš (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:45

GOODwillBOY: Style (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

19:15

Dětská televize (3/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

19:40

Čtyři úhly pohledu (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek, který nabízí čtyři různé pohledy na jednu velmi těžkou věc. Průvodním motivem j...

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Pro vita mundi (124) (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

20:45

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

20:55

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:05

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

22:30

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

22:50

Po stopách Ježíše Krista (10) (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

23:20

Octava dies (523): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

23:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

pátek 17.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Říkají to filmem (6. díl): Jan Stráník (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

09:30

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

10:30

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

10:40

Cesty za poznáním: Cheopsova pyramida (Dokumentaristika)

Obrazová návštěva zajímavého místa.

11:10

Octava dies (523): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

11:40

Báječná show (4.díl): Myšák a hraboš (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

12:35

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

13:10

Rozkvět víry (Dokumentaristika)

Využití médií ve prospěch církve a sekt v Brazílii.

13:40

Pro vita mundi (99): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

14:20

Cesty za poznáním: NP Joshua Tree, Etosha, NP Capitol Reef (Dokumentaristika)

Pohlednice z různých míst světa

14:50

Chiara Lubichová (Dokumentaristika)

15:20

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Momentky z ostrova krásy: Korsika (Dokumentaristika)

Korsika je 4 největším ostrovem ve Středomoří spadající pod správu Francie.

16:20

Kulatý stůl: Etiopie (Publicistika)

17:50

Cesta k andělům (7): Martin Dejdar (2. část) (Publicistika)

Diskuzní pořad.

18:35

Báječná show (5.díl): Netopýr a dvě lasičky (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:45

Kamélie v klášteře (Dokumentaristika)

Dokument o netradiční výstavě kamélií.

19:00

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

19:20

Cesty za poznáním: Orient Express (Dokumentaristika)

Orient-Express, celým názvem Venice Simplon-Orient-Express, legendární historický luxusní vlak.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Noemova pošta: duben (Publicistika)

Informační diskusní pořad pro diváky TV Noe.

21:45

Po stopách Ježíše Krista (10) (Dokumentaristika)

Desetidílný cyklus z produkce Paulínek.

22:15

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

22:25

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

23:25

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

23:40

Noční univerzita: Na cestě modlitby s Pannou Marií - Mons. Josef Hrdlička (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

sobota 18.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Cesty za poznáním: Stonehenge (Dokumentaristika)

Obrazová návštěva podivuhodného anglického místa.

08:45

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

08:55

Dětská televize (3/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

09:40

Hrdinové Nového zákona (7): březen (Vzdělávací pořady)

Velká SMS soutěž pro děti.

10:00

V posteli chit-chat (8. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

10:50

NOEparáda (23. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

11:10

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

11:30

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

11:40

Báječná show (5.díl): Netopýr a dvě lasičky (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:05

Harfa Noemova II. (6. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

12:25

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

13:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

13:15

Koncert tanců čtyř století (Hudba)

Záznam netradičního komorního koncertu s průvodním slovem a tancem.

14:25

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

15:35

Pro vita mundi (99): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

16:10

Cesty za poznáním: Francie (Dokumentaristika)

Průvodce po zajímavých zemích.

17:05

Kulatý stůj: Etika v médiích (Publicistika)

Chceme-li svůj život zakládat na pravdě, ptáme se, zdali vůbec můžeme důvěřovat zdrojům našich infor...

18:35

Báječná show (6.díl): Vlk v převleku (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:45

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

18:55

Rozkvět víry (Dokumentaristika)

Využití médií ve prospěch církve a sekt v Brazílii.

19:25

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Svatý František Xaverský a misie Jezuitů (Dokumentaristika)

Slovenský dokument o životě světce sv. Františka.

20:50

Pro vita mundi (124) (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

21:30

Světlo Kristovo (Dokumentaristika)

Velikonoce v Taizé.

22:15

Čtyři úhly pohledu (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek, který nabízí čtyři různé pohledy na jednu velmi těžkou věc. Průvodním motivem j...

22:25

Noční univerzita: Horlivost pro Hospodina - P. ThDr. Michael Slavík (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně 2007.

23:15

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

23:40

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

23:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

neděle 19.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

08:35

Podmořské útesy St. Johns reefs (Dokumentaristika)

Dokument nabízí zajímavé pohledy na nejrůznější druhy mořských živočichů.

08:55

Na koberečku (61) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

09:10

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

09:50

Pro vita mundi (124) (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

10:25

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

10:30

Mše svatá s farností Vsetín (Duchovní pořady)

Mše svatá z kostela sv. Václava v Ostravě.

11:40

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Přímý přenos polední modlitby se Sv. otcem Benediktem XVI. (Duchovní pořady)

Svatý otec se společně s místními věřícími, poutníky a turisty, modlí polední modlitbu.

12:15

Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: reportáže Noevin a H2Onews (Zpravodajství)

12:45

Krásy stvoření - CELTIC: hudební chvály (Hudba)

Hudebně poetický film. Tato nahrávka vás bude inspirovat a pozvedne vás k radosti ze zázraku Božího ...

13:45

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

13:55

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

14:15

Čtyři úhly pohledu (Dokumentaristika)

Dokumentární snímek, který nabízí čtyři různé pohledy na jednu velmi těžkou věc. Průvodním motivem j...

14:25

Noční univerzita: Horlivost pro Hospodina - P. ThDr. Michael Slavík (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně 2007.

15:15

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

15:25

Salesiánská Strenna 2009 (Dokumentaristika)

Stopadesáté výročí vzniku salesiánské kongregace je příležitostí k zamyšlení se nad původní ideou Do...

15:55

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

16:25

V posteli chit-chat (8. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

17:15

Příběh medvídka pandy (1) (Dokumentaristika)

Japonský dokumentární příběh malého medvíděte pandy žijícího v jedné japonské rezervaci, jeho zrozen...

17:45

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

18:35

Říkají to filmem (6. díl): Jan Stráník (Vzdělávací pořady)

Diskuzní pořad s tvůrci amatérských filmů.

19:35

NOEparáda (23. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

19:55

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Octava dies (524): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

20:35

Koncert ADASH (Hudba)

21:45

Kamélie v klášteře (Dokumentaristika)

Dokument o netradiční výstavě kamélií.

22:00

Rozkvět víry (Dokumentaristika)

Využití médií ve prospěch církve a sekt v Brazílii.

22:30

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

22:55

Misijní magazín (31): Uganda (Publicistika)

Projekt Uganda.

23:55

Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: reportáže Noevin a H2Onews (Zpravodajství)

pondělí 20.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

08:45

Cesty za poznáním: Benátky (Dokumentaristika)

Návštěva Benátek, které se rozkládají na 118 ostrůvcích spojených 400 mosty.

09:15

Noční univerzita: Horlivost pro Hospodina - P. ThDr. Michael Slavík (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně 2007.

10:05

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

10:30

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

10:40

Pro vita mundi (101): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

11:20

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

11:40

Báječná show (6.díl): Vlk v převleku (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Cesty za poznáním: Kanada (Dokumentaristika)

Na této cestě poznáte velkou část ze zdejších nejkrásnějších přírodních atrakcí.

13:00

Koncert ADASH (Hudba)

14:10

Jsem šťastný, buďte i vy! (Duchovní pořady)

Promluvy Jana Pavla II. při celosvětových setkáních mládeže.

14:40

Na dědině (Dramatická tvorba)

Poetický dokument podle próz Jana Herbena.

15:25

Řezbáři: současná lidová plastika v Pobeskydí (Dokumentaristika)

15:40

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

15:55

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

16:05

Národní parky Východní Afriky (2/2) (Dokumentaristika)

Východní Afrika.

17:00

NOEparáda (24. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

17:20

Dobrý pastýř (Dokumentaristika)

Komunita Dcer vzkříšení v zuřící etnické válce mezi Rwandou a Kongem.

17:50

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

18:20

Podmořské útesy St. Johns reefs (Dokumentaristika)

Dokument nabízí zajímavé pohledy na nejrůznější druhy mořských živočichů.

18:35

Báječná show (8.díl): Liška a čáp (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:45

Chiara Lubichová (Dokumentaristika)

19:10

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Harfa Noemova II. (7. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

20:25

Přírodní krásy Ameriky (1/3): Yosemitský národní park (Dokumentaristika)

Skvosty přírody severní Ameriky.

21:20

Na koberečku (62) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

21:35

V posteli chit-chat (8. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

22:25

Noční univerzita: P. Petr Karas - Bible (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

23:15

Koncert ADASH (Hudba)

úterý 21.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Hlubinami vesmíru (04) (Publicistika)

I květnová obloha skýtá nádherný pohled do vesmíru - Saturn, dvojhvězdy i nádherné galaxie.

09:15

Na koberečku (62) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

09:30

Pro vita mundi (124) (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

10:10

Noemova pošta: duben (Publicistika)

Informační diskusní pořad pro diváky TV Noe.

11:40

Báječná show (8.díl): Liška a čáp (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Czech Virtuosi: Petr Pomkla - flétna (Hudba)

Záznam komorního koncertu v kostele sv. Václava v Ostravě.

13:10

Octava dies (524): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

13:40

Přírodní krásy Ameriky (1/3): Yosemitský národní park (Dokumentaristika)

Skvosty přírody severní Ameriky.

14:50

Dobrý pastýř (Dokumentaristika)

Komunita Dcer vzkříšení v zuřící etnické válce mezi Rwandou a Kongem.

15:20

Na dědině (Dramatická tvorba)

Poetický dokument podle próz Jana Herbena.

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

16:20

Přírodní krásy Ameriky (1/3): Yosemitský národní park (Dokumentaristika)

Skvosty přírody severní Ameriky.

17:30

Mexiko pohledem dobrovolníka (Dokumentaristika)

Dokument o českých dobrovolnících pomáhajících na salesiánských misií v Mexiku.

18:10

Dětská televize (4/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

18:35

Báječná show (7.díl): Kojot a mula (Pořady pro děti)

Animovaný příběh nabízí historku ze zvířecí říše.

18:50

Cesty za poznáním: Čína (Dokumentaristika)

Čína je geografická oblast a historické území v Asii.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Bez hábitu: Premonstráti, klášter Želiv (Publicistika)

Představují se křesťanské komunity působící nejen v naší vlasti.

21:05

Historie válečného letectví  (1. díl): Počátky vzdušné moci , Po válce (Dokumentaristika)

Dokument představuje unikátní záběry, které byly dosud k vidění pouze ve vojenských archivech.

21:35

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:45

Řezbáři: současná lidová plastika v Pobeskydí (Dokumentaristika)

22:00

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

22:30

Pro vita mundi (101): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

23:15

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

23:30

NOEparáda (24. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

23:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

středa 22.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Historie válečného letectví  (1. díl): Počátky vzdušné moci , Po válce (Dokumentaristika)

Dokument představuje unikátní záběry, které byly dosud k vidění pouze ve vojenských archivech.

08:45

Momentky z ostrova krásy: Korsika (Dokumentaristika)

Korsika je 4 největším ostrovem ve Středomoří spadající pod správu Francie.

08:55

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

09:15

Cesty za poznáním: Shekawati (Dokumentaristika)

Severoindické město ležící na obchodní stezce do Číny.

09:45

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

09:55

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

10:10

Harfa Noemova II. (7. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

10:30

Přímý přenos generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Pro zdraví (26): Betany - denní stacionář s dílnami pracovní terapie (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

12:15

Přírodní krásy Ameriky (1/3): Yosemitský národní park (Dokumentaristika)

Skvosty přírody severní Ameriky.

13:25

Bez hábitu: Premonstráti, klášter Želiv (Publicistika)

Představují se křesťanské komunity působící nejen v naší vlasti.

14:30

Hlubinami vesmíru s dr.Tomášem Gráfem (Publicistika)

15:10

Pro vita mundi (124) (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

15:50

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Cesty za poznáním: Čína (Dokumentaristika)

Čína je geografická oblast a historické území v Asii.

17:00

GOODwillBOY: Mision (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

17:30

Příběh medvídka pandy (1) (Dokumentaristika)

Japonský dokumentární příběh malého medvíděte pandy žijícího v jedné japonské rezervaci, jeho zrozen...

18:00

NOEparáda (24. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

18:20

Národní parky Jižní Afriky (1/2) (Dokumentaristika)

Západní a jižní Afrika.

18:35

Jak přišel pták Gabo na svět (1/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

19:10

Pro zdraví (28): Emanuel (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

19:20

Octava dies (524): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Od cimbálu o lidové kultuře aneb U NÁS (4. díl) (Vzdělávací pořady)

O nositelích tradice lidových řemesel.

21:35

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:45

Pro zdraví (29): Dětská léčebna pohybových poruch (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

21:55

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

22:10

Záznam generální audience papeže Benedikta XVI. (Duchovní pořady)

Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra.

23:30

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

23:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

čtvrtek 23.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Dětská televize (4/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

08:40

Noční univerzita: P. Petr Karas - Bible (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

09:40

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

09:50

Studentský design 2006 (Dokumentaristika)

10:45

Cesty za poznáním: Čína (Dokumentaristika)

Čína je geografická oblast a historické území v Asii.

11:40

Jak přišel pták Gabo na svět (1/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Cesty za poznáním: Cheopsova pyramida (Dokumentaristika)

Obrazová návštěva zajímavého místa.

12:40

Pro zdraví (29): Dětská léčebna pohybových poruch (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

12:50

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

13:05

Na dědině (Dramatická tvorba)

Poetický dokument podle próz Jana Herbena.

13:35

Cesty za poznáním: Čína (Dokumentaristika)

Čína je geografická oblast a historické území v Asii.

14:30

GOODwillBOY: Mision (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

15:00

NOEparáda (24. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

15:30

Octava dies (524): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Pro vita mundi (124) (Publicistika)

Do pořadu Pro vita mundi si Jaroslav Kratka, OLJ zve zajímavé osobnosti duchovního i světského život...

16:50

Dobrý pastýř (Dokumentaristika)

Komunita Dcer vzkříšení v zuřící etnické válce mezi Rwandou a Kongem.

17:20

Od cimbálu o lidové kultuře aneb U NÁS (4. díl) (Vzdělávací pořady)

O nositelích tradice lidových řemesel.

18:20

Podmořské útesy St. Johns reefs (Dokumentaristika)

Dokument nabízí zajímavé pohledy na nejrůznější druhy mořských živočichů.

18:35

Pták Gabo a vlak (2/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

18:45

V posteli chit-chat (8. díl) (Zábava)

Magazín nejen pro teenegery.

19:35

Česko-francouzské dny 2000 (Dokumentaristika)

Práce s hendikepovanými.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Cesta k andělům (8): P. Marek Orko Vácha (Publicistika)

Diskuzní pořa

20:45

Pro zdraví (29): Dětská léčebna pohybových poruch (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

21:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

21:10

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

21:40

Noční univerzita: Horlivost pro Hospodina - P. ThDr. Michael Slavík (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně 2007.

22:30

Harfa Noemova II. (7. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

22:50

Historie válečného letectví  (1. díl): Počátky vzdušné moci , Po válce (Dokumentaristika)

Dokument představuje unikátní záběry, které byly dosud k vidění pouze ve vojenských archivech.

23:20

Octava dies (524): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

23:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

pátek 24.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

08:15

Od cimbálu o lidové kultuře aneb U NÁS (4. díl) (Vzdělávací pořady)

O nositelích tradice lidových řemesel.

09:15

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

09:30

Bez hábitu: Premonstráti, klášter Želiv (Publicistika)

Představují se křesťanské komunity působící nejen v naší vlasti.

10:30

Česko-francouzské dny 2000 (Dokumentaristika)

Práce s hendikepovanými.

10:40

Cesty za poznáním: Stonehenge (Dokumentaristika)

Obrazová návštěva podivuhodného anglického místa.

11:10

Octava dies (524): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

11:40

Pták Gabo a vlak (2/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Polední modlitba s Radiem Proglas (Duchovní pořady)

Zveme vás k polední modlitbě.

12:05

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

13:10

Dobrý pastýř (Dokumentaristika)

Komunita Dcer vzkříšení v zuřící etnické válce mezi Rwandou a Kongem.

13:40

Pro vita mundi (101): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

14:20

Cesty za poznáním: Cheopsova pyramida (Dokumentaristika)

Obrazová návštěva zajímavého místa.

14:50

Na dědině (Dramatická tvorba)

Poetický dokument podle próz Jana Herbena.

16:00

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

16:10

Česko-francouzské dny 2000 (Dokumentaristika)

Práce s hendikepovanými.

16:25

Noemova pošta: duben (Publicistika)

Informační diskusní pořad pro diváky TV Noe.

17:55

Cesta k andělům (8): P. Marek Orko Vácha (Publicistika)

Diskuzní pořa

18:35

Pták Gabo sa fotografuje (3/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

18:45

Řezbáři: současná lidová plastika v Pobeskydí (Dokumentaristika)

19:00

Harfa Noemova II. (7. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

19:20

Cesty za poznáním: Mystické Benátky (Dokumentaristika)

Historické město lagun – Benátky - leží na několika ostrovech, propojených velkým množstvím mostů a ...

19:50

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Kulatý stůl: Putování modrou planetou (Publicistika)

21:45

Dobrý pastýř (Dokumentaristika)

Komunita Dcer vzkříšení v zuřící etnické válce mezi Rwandou a Kongem.

22:15

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

22:25

Bez hábitu: Premonstráti, klášter Želiv (Publicistika)

Představují se křesťanské komunity působící nejen v naší vlasti.

23:25

Noční univerzita: P. Petr Karas - Bible (Duchovní pořady)

Záznam katecheze z Celostátního setkání mládeže 2007.

sobota 25.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Cesty za poznáním: Machu Picchu (Dokumentaristika)

Ztracené město Inků, Machu Picchu, se nachází vysoko v peruánských Andách.

08:45

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

08:55

Dětská televize (4/2009) (Pořady pro děti)

Pořad, který připravují děti a mladí lidé od 12 do 26 let.

09:20

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

09:30

Příběh medvídka pandy (1) (Dokumentaristika)

Japonský dokumentární příběh malého medvíděte pandy žijícího v jedné japonské rezervaci, jeho zrozen...

10:00

GOODwillBOY: Mision (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

10:30

NOEparáda (24. díl) (Hudba)

Křesťanská hitparáda.

10:50

Na dědině (Dramatická tvorba)

Poetický dokument podle próz Jana Herbena.

11:30

Pro zdraví (29): Dětská léčebna pohybových poruch (Publicistika)

Magazín prevence a ochrany zdraví.

11:40

Pták Gabo sa fotografuje (3/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:05

Harfa Noemova II. (7. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

13:00

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

13:10

Czech Virtuosi: Petr Pomkla - flétna (Hudba)

Záznam komorního koncertu v kostele sv. Václava v Ostravě.

14:15

Bez hábitu: Premonstráti, klášter Želiv (Publicistika)

Představují se křesťanské komunity působící nejen v naší vlasti.

15:15

Pro vita mundi (101): MUDr. Jiří Holásek (Publicistika)

Pozvání rev. Jaroslava Kratky do pořadu Pro vita mundi přijal MUDr. Jiří Holásek - Lékař, malíř, hud...

15:55

Cesty za poznáním: Čína (Dokumentaristika)

Čína je geografická oblast a historické území v Asii.

16:50

Kulatý stůl: Putování modrou planetou (Publicistika)

18:20

Na koberečku (62) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

18:35

Pták Gabo a dveře (4/21) (Pořady pro děti)

Kreslený pohádkový seriál.

18:45

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

18:55

Dobrý pastýř (Dokumentaristika)

Komunita Dcer vzkříšení v zuřící etnické válce mezi Rwandou a Kongem.

19:25

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

19:50

Zpravodajské Noeviny (Zpravodajství)

Dobré zprávy pro všechny.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Noc na Karlštejně (Dramatická tvorba)

Záznam amatérského divadelního představení.

21:45

Cesta k andělům (8): P. Marek Orko Vácha (Publicistika)

Diskuzní pořa

22:30

Noční univerzita:: Těžkosti v manželství - PhDr. Josef Zeman (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně.

23:35

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

neděle 26.4.2009

08:00

Programová nabídka TV NOE (Dokumentaristika)

Přehled pořadů dne na televizní obrazovce.

08:05

H2Onews (Zpravodajství)

Aktuální zpravodajství z katolického světa.

08:15

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

08:20

Libanonská mise (Dokumentaristika)

Křesťané a muslimové v Libanonu, který se probouzí z těžké válečné krize.

08:35

Perly ostravské architektury: kostel sv. Václava (Dokumentaristika)

Dokument o nejstarší architektonické památce na území města Ostravy.

08:45

Na koberečku (62) (Publicistika)

Čtrnáctideník pro ty, kdo mají rádi knížky a filmy.

09:35

Cesta k andělům (8): P. Marek Orko Vácha (Publicistika)

Diskuzní pořa

10:20

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

10:30

Přenos mše svaté ze Slovenska (Duchovní pořady)

Přímý přenos.

11:40

Čteme z křesťanských periodik (Zpravodajství)

Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice a na Slove...

11:55

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

12:00

Přímý přenos polední modlitby se Sv. otcem Benediktem XVI. (Duchovní pořady)

Svatý otec se společně s místními věřícími, poutníky a turisty, modlí polední modlitbu.

12:15

Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: reportáže Noevin a H2Onews (Zpravodajství)

12:45

Gospel Night (Hudba)

Sestřih benefičního koncertu.

13:55

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

14:05

Harfa Noemova II. (7. díl) (Hudba)

Hudební pořad.

14:25

Noční univerzita:: Těžkosti v manželství - PhDr. Josef Zeman (Duchovní pořady)

Katecheze z Katolické charismatické konference v Brně.

16:05

Zlatá dychovka (Hudba)

Hudebně-zábavný pořad.

16:35

GOODwillBOY: Mision (Publicistika)

Magazín nejen pro teenagery.

17:05

Příběh medvídka pandy (2) (Dokumentaristika)

Japonský dokumentární příběh malého medvíděte pandy žijícího v jedné japonské rezervaci, jeho zrozen...

17:35

Přírodní krásy Ameriky (1/3): Yosemitský národní park (Dokumentaristika)

Skvosty přírody severní Ameriky.

18:45

Od cimbálu o lidové kultuře aneb U NÁS (4. díl) (Vzdělávací pořady)

O nositelích tradice lidových řemesel.

19:50

Evangelium (Duchovní pořady)

Možnost k zastavení během dne a rozjímání nad slovy evangelia.

20:00

Z pokladů duše (Duchovní pořady)

Denní příležitost ke krátkému zamyšlení.

20:05

Octava dies (525): Týdenní zpravodajství z Vatikánu (Zpravodajství)

Zpravodajská relace Vatikánského televizního centra.

20:35

Bolívijská barokní hudba (Hudba)

Záznam koncertu Svatováclavského hudebního festivalu.

22:05

Řezbáři: současná lidová plastika v Pobeskydí (Dokumentaristika)

22:20

Druhé čtení (Duchovní pořady)

Zamyšlení nad nedělním Božím slovem.

22:45

Bez hábitu: Premonstráti, klášter Želiv (Publicistika)

Představují se křesťanské komunity působící nejen v naší vlasti.

23:45

Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: reportáže Noevin a H2Onews (Zpravodajství)

Program

po

út

st

čt

so

ne

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 


Program - duben 2009

po

út

st

čt

so

ne

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

Comments