Časopis Rodinný život

Časopis je orientován na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů. 
Zaměřuje se na problematiku výchovy dětí, vztahy mezi manžely, na duchovní život rodiny, život v neúplné rodině, seniorský věk apod. Časopis přináší informace o různých akcích a prorodinných aktivitách. Je určený každému, kdo v rodině žije, nebo kdo se zabývá problematikou rodinného života. 
Časopis Rodinný život vychází pětkrát ročně a ukázkové číslo i předplatné si můžete objednat poštou (Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc), telefonicky (587 405 250-3) nebo e-mailem.
Časopis vydává Centrum pro rodinný život Olomouc.

Chvála Kristu, dovolte nám, abychom vám nabídli možnost předplatit časopis Rodinný život jako dárek pro vaše blízké spolupracovníky ve farnostech. 

Časopis se může stát pěknou odměnou a povzbuzením pro:
  • ty, kteří ve farnosti slouží 
  • ty, které jste v letošním roce připravovali na svátost manželství 
  • rodiče dětí pokřtěných ve vaší farnosti  
  • společenství manželů ve farnosti, aj.
Časopis můžete také věnovat jako dárek do tomboly farního plesu a na jiné farní akce. 

Na požádání vám pošleme vytištěný vánoční certifikát, který je také součástí tohoto e-mailu. 


Za Centrum pro rodinný život v Olomouci vás zdraví

Lucie Cmarová

Aktuální nabídku Centra pro rodinný život najdete webu www.rodinnyzivot.cz
Nabízíme možnost pravidelného zasílání informací o našich programech a aktivitách e-mailem. Přihlásit k odběru se můžete: zde.


ČASOPIS RODINNÝ ŽIVOT

Největším darem pro děti je, když jsou milovány. Nové číslo časopisu Rodinný život je věnováno těm, jejichž rodinná pouta vznikla vědomě, z touhy milovat – pěstounským párům, adoptovaným a osvojeným dětem.

Manželé Hrabovští otevírají dokořán dveře své početné rodiny. V rozhovoru vyprávějí o sbližování biologických a osvojených dětí, realitě pěstounské péče, která je mnohem pestřejší než původní představy a očekávání. Pohled z druhé strany nabízí svědectví partnerů, kteří byli oba vychováni v adoptivní rodině. Nyní jsou sami rodiči a reflektují vlastní výchovu i hledání svých kořenů.

Jedním ze způsobů podpory dětí s nedostatečným zázemím je adopce na dálku. Seznamte se s projektem zaměřeným na vzdělávání dětí z chudých oblastí Haiti. Margita Šantavá z Centra pro náhradní rodinnou péči představuje aktivity určené pěstounským rodinám.

Do rodiny patří také třetí generace. V Brně proto vznikla služba Trojlístek, která umožňuje „adoptovat“ babičku. Seniorky tak mají možnost věnovat svou energii, lásku i zkušenosti a na oplátku jsou obdarovány sdílením zážitků s malým dítětem.

V rámci Roku milosrdenství pokračuje zamyšlení MUDr. Jitky Krausové.

Anděl Cherubín dětem prozradí, že i Bůh je zapomnětlivý.

Duchovní rodičovství je stejně životodárné jako biologické. Promyslet jeho význam může být pro bezdětné páry velkým povzbuzením.

V časopise nechybí pohádka na dobrou noc, tvoření pro děti, voňavý recept, křížovka, soutěže, hry a informace o připravovaných akcích.

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: rodinnyzivot@arcibol.cz

Sháníte pro své blízké smysluplný dárek za příznivou cenu? Neutrácejte za zbytečnosti, předplaťte jim časopis Rodinný život. Cena ročního předplatného je 195 Kč. Cena zahrnuje: dárkový certifikát  + 5 čísel časopisu o 40 stránkách  + poštovné. Objednávky můžete učinit na telefonním čísle 587 405 250,  na e-mailu cmarova@arcibol.cz, skrze internetový formulář na webových stránkách www.rodinnyzivot.eu nebo na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 779 00 Olomouc.

 

 

 

 

 

 

Centrum pro rodinný život

Biskupské nám. 2
779 00  Olomouc

tel.: 587 405 250-3

email: rodina@arcibol.cz

 

 

image006

 

CPRŽ na Facebooku

www.rodinnyzivot.cz

 

www.rodinnyzivot.eu  

 

http://www.rodinnyzivot.cz/soubor/logo_mpsv_m_orez.jpg 

Aktivity projektu „Rodičem bez obav“ 
a „Od manželství k rodičovství“ jsou podpořeny
z dotačního programu Rodina MPSV.

 

 

 

 

Comments